סניף תל אביב ראול ולנברג 18 בנין C קומה 2
050-5264265 | לשיחה עם הקליניקה

ניתוחים אסתטיים

מה החשיבות של ניתוחים אסתטיים? האם ישנם סיכונים באותם ניתוחים אסתטיים? מה הם שירותי הרפואה של ד”ר דנה אגוזי?

רבים סובלים לאורך שנות חייהם מאיבר כזה או אחר בגוף אשר הם אינם שלמים אתו. זו יכולה להיות אישה בעלת חזה קטן מידי שמפריע לה ופוגע בנשיותה או שזה יכול להיות גבר בעל אף ארוך מידי. לעתים פגם כזה או אחר במראה עשוי להשפיע לרעה על תחומי חיים רבים. לעתים שינוי קטן עשוי להוביל לשינויים גדולים הרבה יותר, כמו ניתוח לטובת הרמת עפעפיים עליונים או ניתוח להצמדת אוזניים. בדרך כלל ניתוחים אסתטיים משפרים את איכות החיים של המנותח וכמו כן תורמים רבות לביטחון העצמי.

כל מה שנדרש הוא להגיע אל פגישת הייעוץ אצל ד”ר דנה אגוזי. באותה פגישת ייעוץ והכוונה ניתן יהיה ללמוד רבות על השינוי אותו אתם מבקשים לעשות. ניתן יהיה להבין את הסיכונים אל מול הסיכויים בביצוע ניתוחים אסתטיים. כמו כן ד”ר דנה אגוזי תבחן כל מקרה לגופו על מנת להבין האם אכן ניתן לבצע הליך כירורגי כזה או אחר, שכן בכל הליך ניתוחי ישנו סיכון מסוים כמו: בצקות, דלקות, זיהומים וכולי.

לאחר בדיקה מעמיקה יקבל כל מטופל הסבר מפורט לגבי משך ההליך ולגבי הפעולות אותן יש לבצע בתקופת ההחלמה. כל הניתוחים נעשים בהרדמה. לעתים בהרדמה מלאה ולעתים ההרדמה מקומית החולפת עם תום ההליך הרפואי.

 

מנתחי אף מומלצים? איך בוחרים אותם?

כאמור מנתחי אף מומלצים הנם לרוב כאלה אשר יש להם את רמת המקצועיות הגבוהה ביותר. בבחירת הרופא המנתח חשוב מאוד לבחון את הרקורד שלו. ד”ר דנה אגוזי רכשה ניסיון רב לאורך שנים רבות של עשייה בתחום. ניהול מחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים קפלן ברחובות וכמו כן ניהלה את מחלקת הכוויות ברמב”ם.

 

העלמת קמטים? ד”ר דנה אגוזי לשירותכם!

אצל ד”ר דנה אגוזי ניתן יהיה לבצע מבחר רב של ניתוחים אסתטיים. כמו למשל: שאיבות שומן, העלמת קמטים, ניתוחי אף, ניתוחי מתיחת צוואר, ניתוחי הרמת עפעפיים עליונים ותחתונים ועוד. הקפדה על שירות אישי ומקצועי, אחריות מלאה ומסירות.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

ניתוח מתיחת בטן אצל ד”ר דנה אגוזי

ניתוחים אסתטיים

ליצירת קשר מלאו פרטים
פנייתך התקבלה בקליניקה של דר' דנה אגוזי
אחד מנציגינו יצור עמך קשר בהקדם
דר' דנה אגוזי