סניף תל אביב ראול ולנברג 18 בנין C קומה 2
050-5264265 | לשיחה עם הקליניקה

ניתוחים פלסטיים

מדי שנה, מבוצעים בישראל כ-10,000 ניתוחים פלסטיים, כאשר דומה שהמספר נמצא בכיוון אחד: כלפי מעלה. מה שחשוב להדגיש הוא ששדה המשחק אליו נכנסנו בזה הרגע רחב בכל קנה מידה, בין השאר עקב המגוון העצום של ניתוחים אפשריים: ברור שיש הבדל מהותי בין ניתוחי עפעפיים לבין ניתוחי אף, או בין ניתוח הגדלת חזה להרמתו. הנה כל מה שחשוב לדעת על התחום.

 

על הניתוחים הפלסטיים

ברמת ההגדרה הבסיסית, המונח ניתוחים פלסטיים משמש לתאר התערבויות רפואיות, בדרך כלל כירורגיות, אשר מיועדות לשנות את הגודל, המראה או המבנה של איברים שונים בגוף האדם. הגם שלחלק מהניתוחים יש גם תפקיד רפואי, הרי שאין המדובר כאן בניתוחים אשר מעצם מהותם הנם מצילי חיים.

קצרה היריעה מלפרט כאן על כלל האפשרויות המגוונות בתחום, שרק הולך ומתקדם משנה לשנה. חרף העובדה שכבר בעת העתיקה בוצעו ניתוחים פלסטיים, בצורה זו או אחרת, כיום מיטב הטכנולוגיה משמשת לצורך זה. הדבר מביא לכך שהטיפול נעשה בצורה המהירה והיעילה ביותר, עם מינימום כאבים ועם תופעות לוואי מינימליות, אם בכלל. ניתוח הרמת עפעפיים עליונים, אם לוקחים דוגמה מייצגת, נעשה כיום בפרק זמן קצר במיוחד ומבוסס על יצירת חתך באמצע העפעף, מה שמאפשר הסרה של העור העודף באזור.

 

הפתרון שלכם: ד”ר דנה אגוזי

ד”ר דנה אגוזי היא מומחית מהשורה הראשונה בישראל בתחום. ד”ר אגוזי, מנהלת מחלקת פלסטיקה בבית החולים קפלן וחברה באיגוד לכירורגיה פלסטית ואסתטיקה בישראל, מנהלת כיום מרפאה בעלת שני סניפים, ברמת אביב ובחיפה. במרפאה מבוצעים כל הסוגים המרכזיים של ניתוחים פלסטיים, לרבות ניתוח חזה, ניתוח אף, שאיבת שומן, מתיחת בטן, מתיחת פנים, ניתוח עפעפיים עליונות – הכול ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר, באמצעות שיטות מתקדמות ותוך שימוש בציוד ובחומרים איכותיים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:

גניקומסטיה

ליצירת קשר מלאו פרטים
פנייתך התקבלה בקליניקה של דר' דנה אגוזי
אחד מנציגינו יצור עמך קשר בהקדם
דר' דנה אגוזי