סניף תל אביב ראול ולנברג 18 בנין C קומה 2
050-5264265 | לשיחה עם הקליניקה

בוטוקס- על ההזרקות

בוטוקס- מהו?

זריקות בוטוקס משתקות באופן חלקי שרירים בפנים וכך מושג טשטוש של קמטים דינמיים וקבלת פנים בעלות מראה חלק וצעיר.

החומר מאושר ע”י ה- FDA האמריקאי ובעל אישור אירופאי ושל משרד הבריאות בישראל.
הבוטוקס יעיל לטיפול בקמטי הבעה באזורים שכיחים כגון: בין הגבות, מצח ומסביב לעיניים.
הזרקה של כמות קטנה של חומר לשריר מרפה אותו לתקופה של שלושה חדשים.

Botulinum toxin סוג A (שם מסחרי: “בוטוקס”) היא תרופה הניתנת להזרקה הגורמת לחולשת שרירים זמנית. זה מיועד לטיפול בפזילה (עיניים חצויות),
blpharospasm (ריטוד של העפעפיים), דיסטוניה צוואר הרחם (הפרעת תנועה נוירולוגית) (קמטים בפנים), ולאחרונה עבור הזעה מוגזמת של בתי השחי, הידיים ו / או הרגליים.

 

בוטוקס – שם מותג

הבוטוקס עשוי לשמש לטיפול בקמטים דינמיים של הפנים הנגרמים על ידי התכווצות שרירי הפנים הבסיסיים בכל פעם שאדם מחייך, צוחק או מזעיף פנים.
הסימנים הראשונים של ההזדקנות הם לעתים קרובות קמטים סביב העיניים, המצח, הלחיים והשפתיים. קמטים הם תכונה נורמלית של הפנים האנושיות. אבל אנשים רבים חשים שהקמטים גורמים להם להיראות עייפים או מבוגרים.

כדי להפחית את המראה של קמטים, יש אנשים הבוחרים בזריקות של toxin botulinum. הזרקות אלה נקראים לעתים קרובות על ידי שמות המותג שלהם, כגון Botox ,Dysport  או Xeomin. הזריקות מרפות שרירים מסוימים בפנים, וקמטים מסוימים הופכים פחות בולטים למשך תקופת זמן.

הזרקה באזורים מסוימים של הפנים מרגיעה את השרירים כך שהם מאפשרים לעור מעל להישאר חלק ולא מקומט. קמטים במצח מופחתים באופן משמעותי לאחר הטיפול. זריקות בוטוקס הן שימוש בטוח ויעיל לטיפול בהפרעות אופטלמולוגיות ונוירולוגיות במשך 20 שנה. ההשפעות של זריקות בדרך כלל האחרון שלושה עד שישה חודשים.

תופעות הלוואי נדירות וכוללות חולשה זמנית של השרירים הסמוכים, צניחה של עפעף או אסימטריה בפנים. תופעות לוואי אלה הן נדירות, הפיכות לחלוטין ובדרך כלל נמשכות כמה שבועות.
היתרון של בוטוקס הוא הופעה נעימה יותר ללא התערבות כירורגית או זמן השבתה משמעותי (זמן לאחר תקופת ההחלמה).
חולים עם הזעה של בתי השחי, הידיים והרגליים חווים אחרי הטיפול עלייה גדולה באמון החברתי (לא מזיע דרך חולצות, לוחצים ידיים בידיים יבשות,
ניירת על הידיים, יכולת ללבוש שוב סנדלים).
רוב המטופלים המקבלים את הזריקות יכולים לחדש את הפעילות הרגילה לאחר ההזרקה.

 

למידע נוסף- ניתוח הגדלת חזה

ליצירת קשר מלאו פרטים
פנייתך התקבלה בקליניקה של דר' דנה אגוזי
אחד מנציגינו יצור עמך קשר בהקדם
דר' דנה אגוזי