סניף תל אביב ראול ולנברג 18 בנין C קומה 2
050-5264265 | לשיחה עם הקליניקה

חומצה היאלורונית והזרקת חומרי מילוי

חומצה היאלורונית

חומצה היאלורונית היא חומר המצוי בגופינו באופן טבעי, החומצה קושרת אליה מים ובפעולה זו מספקת לחות ומעניקה נפח.

הזרקת חומצה היאלורונית על ידי ד”ר אגוזי, נועדה להדגשה ומילוי ללחיים, קמטי מריונט, קמטי חיוך והבעה, הדגשה ומילוי שפתיים ועוד.

רסטילן/פרלן הוא ג’ל צלול ממלא את הנפח החסר בעור ונועד לעצב את תווי הפנים, להפחית קמטים בלתי רצויים ובכך להשיג מראה צעיר ורענן.

רסטילן/פרלן הינו חומר אשר נספג עם הזמן (ממוצע שנה).

 

מהו רסטילן?

רסטילן הוא אחד הטיפולים החדשים ביותר בתחום ההזרקות, הליך לא כירורגי בפנים שנועד להאט ולהסתיר את ההשפעות של ההזדקנות. זריקות מילוי של רסטילן מורכבות מג’ל המבוסס על חומצה היאלורונית, אשר לא רק ממלא חריצים וקמטים בפנים, אלא גם מוסיף לחות ושימון לעור, מה שמקנה לו הרגשה של עור צעיר ונוח יותר.

רסטילן הוא ג’ל נקי, מתכלה, המורכב בחומצה היאלורונית, אשר נוצרת באופן טבעי בגוף. פותח במקור בשוודיה. רסטילן נוצר מרקמה מעובדת במעבדה, והוא חלופה מצוינת למילויים אחרים כגון קולגן אשר נגזרים ממוצרים מן החי.

 

דרישות הטיפול

מאחר וטיפול ברסטילן אינו דורש חתכים וכולל תהליך התאוששות קל מאוד, זה נדיר מאוד עבור חולה פוטנציאלי להיות מושבת מסיבות רפואיות. יתר על כן, חולים שאינם יכולים להשתמש בטיפולי חומצה היאלורונית בגלל חלבונים שהם מכילים, יכולים לקבל זריקות רסטילן ללא סיכון לתגובה אלרגית. חלק קטן מאוד של האוכלוסייה עלול להיתקל בתגובה שלילית לחלבוני חיידקים ברסטילן.

כמו בכל ההליכים של ניתוחים קוסמטיים, כדאי לחכות עד לאחר גיל 18 כדי לעבור טיפול, שכן מבנה הפנים ממשיך להשתנות במהלך גיל ההתבגרות. בנוסף, למטופלים תהיה הבנה טובה של האפשרויות והמגבלות של הטיפול, יחד עם הבנה בוגרת של הסיכונים הקשורים רסטילן. אלו שיש להם קמטים בפנים ורוצים לראות הפחתה, הם המועמדים המתאימים עבור ההליך.

 

באילו אזורים ניתן לטפל עם רסטילן?

כמעט כל אזור של עור הפנים יכול להיות מטופל באחד מסוגי הרסטילן השונים למילוי עורי. קמטים, קפלים עמוקים וקמטים קלים יכולים להיות מופחתים באמצעות השימוש ברסטילן. קווי צחוק וקווי הפה הם בין היעדים הפופולריים ביותר עבור זריקות. שיפור של קווי פנים, בדרך כלל מושלם עם גרסאות גדולות יותר בגודל החלקיקים של רסטילן. מתחת לעיניים, עצמות לחיים, וסנטר רצסיבי מטופלים לעיתים קרובות עם הנוסחה המתקדמת של חומצה היאלורונית. בין היישומים הפופולריים של רסטילן הוא השימוש בו כמילוי שפתיים, שם הוא יכול לשפר את נפח וצורה במשך חודשים לאחר הטיפול. בקיצור, כל שטח של הפנים, אשר חסר נפח, צורה, או לא חלק דיו, יכול לחוות שיפור באמצעות זריקות רסטילן.

 

שיקולים רפואיים ובריאותיים

הזרקת רסטילן היא אחת הדרכים הבטוחות ןהזמינות לביצוע ניתוחים קוסמטיים, אבל יש עדיין שיקולים רפואיים שצריך לקחת בחשבון. כפי שצוין לעיל, לחלק מהאנשים עשויים להיות תגובה אלרגית לאלמנטים חלבון חיידקי הנוכח בג’ל. כמו כן לנשים בהריון או מניקות לא מומלץ להשתמש ברסטילן.

תופעות הלוואי של טיפול רסטילן הן בדרך כלל מינימליות. קצת אדמומיות ונפיחות עשויות להופיע, אבל אמורות להיעלם תוך שבוע. במהלך תקופה זו, יש להימנע משיזוף וחשיפה לקור, כי תנאים אלה מוסיפים לחץ על העור מחלים.

 

רסטילן ופרלן

בעוד שלרסטילן  Touch יש את החלקיקים הקטנים ביותר של המילוי, רסטילן פרלן מכיל את החלקיקים הגדולים ביותר שזמינים כיום. עדיין בצורת ג ‘ל. רסטילן פרלן יכול לתקן קווים עמוקים, קפלים, קמטים. רסטילן פרלן הוא גם מילוי מומלץ להשתמש במילוי השפתיים.

באמצעות מזרק מעוקר מראש, הרופא יזריק בעדינות יזריק רסטילן פרלן לשכבה עמוקה יותר של העור שלך. בעקבות זאת תקבלו עיסוי מרגיע כדי לוודא שהרסטילן מופץ באופן שווה. הרופא יעניק טיפול עוקב רסטילן סטנדרטי,  וישחרר אותך להמשיך את היום כרגיל.

 

ליצירת קשר מלאו פרטים
פנייתך התקבלה בקליניקה של דר' דנה אגוזי
אחד מנציגינו יצור עמך קשר בהקדם
דר' דנה אגוזי