סניף תל אביב ראול ולנברג 18 בנין C קומה 2
050-5264265 | לשיחה עם הקליניקה

6 עובדות מפתיעות על מתיחת פנים

גם אם כבר עברתם מתיחת פנים בעבר, מתכננים לעבור כזו בעתיד או אם אתם רק מעוניינים בשיטות לא ניתוחיות להצערת מראה הפנים, כנראה שאת המחקר הראשוני כבר עשיתם. שיטוט אינסופי באינטרנט, שיחה עם מכרים, התייעצות עם רופאים ומנתחים מומחים, ולמרות הכל – סביר להניח שאתם עדיין מרגישים שיש מידע שחסר לכם או שקיים יותר מדי מידע סותר שמבלבל אתכם במקום להרגיע. הנה כמה עובדות על מתיחות פנים שאולי יפתיעו אתכם, ובטוח יעזרו.

 

לא רק מתיחה – עובדה מס’ 1

אם בעבר מטופלים שעברו מתיחת פנים יצאו ונראו כאילו הם איבדו את כל היכולת ליצור הבעות, והפנים מתוחות בצורה לא טבעית, היום המראה המתקבל לאחר מתיחת פנים (כזו שמבוצעת כהלכה) הוא שונה לחלוטין. המראה עדין וטבעי, אבל עדיין בעל אפקט דרמטי שמצביע על שינוי משמעותי ואיכותי. כיום מנתחי הפנים לא רק מותחים את העור ומסירים את השאריות, אלא ממש מפסלים את הפנים שלכם מחדש על מנת לקבל תוצאות מדהימות וארוכות טווח. מתיחת פנים מוצלחת תכלול חיזוק והרמה של הלסתות וקו הלסת, חיזוק והרמה של העור בצוואר, חידוד ושיפור זווית הצוואר והסנטר, הרמת מבנה הפנים כולו (כולל לחיים) ומיצובו מחדש במיקום בו היה בצעירותכם.

ניתוח מתיחת פנים

 

לא מדובר בהחלפת עור – עובדה מס’ 2

למרות התקוות הרבות, ישנם כמה דברים בהם ניתוח לא יכול לטפל, לרבות פגעי עור. הקמטים, הפיגמנטציה, הכתמים והקפלים לא ייעלמו לאחר שתצאו מניתוח מתיחת הפנים. על מנת לטפל גם בפגמים שצוינו, יש לשקול לבחור בהליכים נוספים. למשל, מטופלים לאחר מתיחת פנים לעיתים בוחרים לעבור קילוף כימי של העור, טיפולי בוטוקס, או מילוי קמטים. המנתח שמבצע את ניתוח מתיחת הפנים שלכם ישמח לייעץ לכם על שלל טיפולים משלימים אותם תוכלו לעבור לאחר המתיחה על מנת לקבל תוצאה מושלמת וצעירה.

 

לנצל את ההזדמנות – עובדה מס ‘ 3

ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח המתמקד דווקא בחלק התחתון של הפנים – הלסתות, הלחיים, הצוואר וכדומה, שכן אלו האזורים עליהם נראה לרוב את סימני הגיל המשמעותיים. הניתוח אינו מיועד לעבוד על אזור העיניים או הגבות. במידה ואתם חושקים במראה צעיר ומתוח בכל הפנים, יתכן שתרצו לשקול להוסיף למתיחת הפנים גם ניתוח הרמת עפעפיים, גבות או מצח. אין ממה לחשוש, שילוב שני ניתוחים בניתוח אחד דווקא יכול להיות מוצלח מאד שכן לא תאלצו לעבור שתי תקופות החלמה, אלא רק אחת. מנתחים רבים יכולים לבצע בקלות את שני ההליכים בניתוח אחד ולגרום לכם להראות צעירים ב-5 עד 15 שנים משנראיתם טרם הניתוח.

 

באיזה חתך לבחור? – עובדה מס’ 4

אחד הדברים העיקריים שיקבעו את התוצאה של מתיחת הפנים שלכם, כמו גם את ההחלמה, הוא גודל החתך שיתבצע בפנים שלכם. החתך המתבצע במתיחת פנים נועד לאפשר גישה למנתח לרקמות אותן עליו למתוח כדי להשיג את המראה הרצוי. ככל שהחתך יותר קטן, כך הגישה מוגבלת יותר וכך גם התוצאות תהיינה דרמטיות פחות. יחד עם זאת, ההחלמה מחתך קטן היא קצרה וקלה יותר, ומציגה פחות נפיחות או חבורות מובחנות. בהתאם לכך, חתך גדול יותר יאפשר תוצאה משמעותית יותר אך זמן החלמה ארוך יותר. מטופלים רבים יבחרו דווקא בחתכים הקטנים יותר (מיני-מתיחת פנים) כדי לקצר ולהקל על ההחלמה אך לבסוף יתאכזבו מתוצאה שאיננה משמעותית כפי שציפו. המפתח הנכון ביותר לבחירת סוג החתך צריך להיות הקשבה להליך עליו ימליץ המנתח  בעבור סוג הפנים שלכם, גילכם ומידת צניחת העור בפנים שלכם.

 

מה לא נחשבת מתיחת פנים? – עובדה מס’ 5

יתכן ותראו פרסומים רבים על “מתיחת פנים ללא ניתוח”. זה נשמע טוב בתיאוריה, אבל בפועל, אין מדובר במתיחת פנים כלל. מתיחת פנים מתבצעת רק בחדר ניתוח על ידי מנתח מומחה ומובילה לתוצאות של צוואר מתוח וקו לסת חלק. מתיחת פנים נוזליות, קלות, בעלות שמות מפתים, הן למעשה טיפולי בוטוקס או מילוי קמטים במסווה ואינן יכולות להנפיק תוצאות הזהות או קרובות לכאלה של מתיחת פנים אמיתית.

 

הדוקטור שיודע הכל – עובדה מס’ 6

אם אתם מעוניינים בהליך כלשהו לריענון מראה הפנים, הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לבחור במנתח המתמחה הן בשיטות ניתוחיות והן בשיטות לא ניתוחיות. ייעוץ אצל בעל מקצוע כזה יבטיח לכם התאמה של ההליך הנכון ביותר עבורכם. נכון, אין סכנה בלעבור מתיחת פנים גם אם יש טיפול אחר שמתאים לכם יותר, אבל בייעוץ ובהתאמת טיפול נכון תוכלו לחסוך זמן רב, החלמה וכמובן כסף.

קראו עוד

ליצירת קשר מלאו פרטים
פנייתך התקבלה בקליניקה של דר' דנה אגוזי
אחד מנציגינו יצור עמך קשר בהקדם
דר' דנה אגוזי